Vítejte na strankách péče o krásu, estetické medicíny a kosmetologie!

Vítejte na stránkách péče o krásu, estetické medicíny a kosmetologie. Jsem kosmetoložka s vysokoškolským lékařským vzděláním s odbornou praxí od roku 2005. Nabízím širokou škálu kosmetických služeb v Praze: péče o pleť, obličeje a těla. Několik možností pro čištění obličeje, vhodné jenom pro Váš typ pleti. Peeling obličeje: chemický, enzymní, rostlinný, který vyrovnává tón pleti. Lifting obličeje bez operace s použitím přístroje - RF a bio facelift. Anti-aging ošetření s kyselinou hyaluronovou - jak mezoterapevnickou a biorevitalizační, stejně jako cosmeceutica s nízkomolekulární gialuronkou. Důležité je , že při tomto postupu můžete být společensky aktivní a né se společnosti vyhýbat.

Pro péči o tělo mohu nabídnout: procedury pro hubnutí, lifting kůže a redukci strií. Zde používám pro korekci postavy: kavitace - bez operační liposukce, vakuové rádio lifting, miostimulace, infračervenou terapii s lymfodrenáži. Zábaly z čokolády a mořských řas, a to nejen zkorektuje postavu, ale také ozdraví celé tělo s výsledkem krásné pokožky.

Pro domácí hubnutí je k dispozici kosmetika, díky které máme vynikající výsledky ,které nenechají lhostejné ani ty nejnáročnější zákazníky. Pro milovníky opálení ( bez poškození kůže), nabízíme sprej z roztoku cukrové třtiny s okamžitým výsledkem opálení z kterého se budete radovat minimálně 10 dnů.

Depilace na všech částí těla včetně třísel, podpaží a paží. V průběhu péče o pleť se nabízí korekce a barvení obočí, a tím zároveň ušetříte Váš drahocenný čas.

Pokud máte malé děti, nabízím propíchnutí ušních lalůčků zdravotnickými Jehlami – s náušnicemi 3 v 1 pro jeden pohyb – propíchnutí uší + vložení náušnic + uzavření = nekrvavé a bezpečné punkce.

Pokud jste milovník progresivní kosmetologie, mohu nabídnout z oddílu kosmetologie laserové omlazení. Karbonový laserový peeling pomůže nejen vyrovnat reliéf pokožky, ale také budete mít významné povzbuzení, při splnění několik kurzu procedur. Postup je velmi jemný, může být provedeno kdykoliv během roku, nemá žádné kontraindikace a vedlejší účinky. Je velmi oblíbený mezi moje zákaznice.

Výraznost tváří vždy doplní upravené obočí. Pokud se Vám již ne libí Váš permanentní make-up obočí nebo tvar obočí vyšel z módy a korekce nedává požadovaný výsledek. Existuje cesta jak vše změnit. Nabízíme laserové odstranění tetování a permanentního make-upu, které se provádí laserem poslední generace bez jizev a bolesti.

Přijďte, pomůžu vám zachovat a znásobit Vaši krásu! 420774064237(Viber&. WhatsApp)

Turbo Lift

Expresní lifting péče «WOW face ultra - postup pro rychlou obnovu pokožky, Hyalual® WOW-mask – profesionální rychlý postup ve stejné masky.

Další

Novinki

Turbo Lift

Expresní lifting péče «WOW face ultra - postup pro rychlou obnovu pokožky, Hyalual® WOW-mask – profesionální rychlý postup ve stejné masky.

Další